2014 m. gegužės 13 d., antradienis

Klaipėdoje siaučia organizuota teisininkų/nusikaltėlių gauja? Teismai gali savo nuožiūra leisti filmuoti teismo posėdžius, bet tą daryti atsisako, savo atsisakymą grindžia vidinėmis taisyklėmis, o ne įstatymais ir Konstitucija.

Terlan Ibragimov
~5metus savo teises į sukurtą turtą ir verslą bandančiam apginti piliečiui Terlanui Ibragimovui, Klaipėdos prokuratūra ir teismas nori apriboti galimybę išvykti iš Lietuvos, tik dėl to, kad verslininkas kelis kartus buvo išvykęs į Anglijoje vykstančius teismo posėdžius, kurių baigtis įtakotu Lietuvoje tų pačių prokurorų jam pareikštus kaltinimus. 

Terlan Ibragimov, nurodo, kad Klaipėdos prokuratūra drauge su teismu ir Advokatų Šimkų kontora  padėjo nesąžiningiems asmenis  (buvusiems verslo partneriams) nusavinti Jo įkurtą ir ilgus metus valdomą įmonę Anglijoje, kurios vardu dabar reiškia kaltinimus Jam pačiam, neva šis iššvaistė turtą, kuris priklausė įmonei (tai yra jam pačiam).


PŽ: į šią bylą gal ir nebūtume atkreipę dėmesio, jei ne vienas dalyvis, Advokatų Šimkų kontora, kuri glaudžiai bendradarbiauja su bankroto administratoriais ir kitais Klaipėdos teisininkais/teisėjaiskurie Jiems parūpina palankius ir naudingus sprendimus svetimo turto nusavinime. Jei kas esate nukentėję nuo šios teisininkų gaujos, nesidrovėkite apie tai prabilti viešai.

(bus tęsinys)

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą

...