2015 m. kovo 10 d., antradienis

"Tėvynės sąjungoje" (konservatoriai), veikia sukčių ir melagių grupuotė, kuri pelnosi kitų šeimų vaikus apgaudinėdama(VIDEO).


"Tėvynės sąjungos/konservatorių" veiksmai, skiriasi nuo tų kuriuos surašė savo programoje. Vieną teigdami balsus susirenka, o kai įgauna pasitikėjimą veikia taip kaip atrodo geriau ir visiškai nusispjauti ant kitų šeimų ir jų vaikų, svarbu, kad JIEMS gera būtu būti. Nėra Lietuvoje partijos, kurioje netūnotu panašaus pobūdžio veikėjų. Normalioje bendruomenėje tokie asmenys būtu pašalinti į socialinį užribį, o ne dalyvautu rinkimuose, bet Lietuvoje kol kas dar viskas "normaliai". 

"Švyturio" vaikų žaidimų aikštelė - Klaipėda 
"TS-LKD" PROGRAMA:
POLITINĖS VEIKLOS PAGRINDAI
2. Vaikų apsauga
Įstatymai ir priežiūros institucijos turi ginti vaikus nuo narkotikų, alkoholio, azartinių žaidimų, pornografijos, seksualinio išnaudojimo, nuo įtraukimo į nusikalstamą veiklą, taip pat nuo žiaurumo ir nužmoginančio elgesio propagavimo per masinės informacijos priemones.
13. Socialinio blogio mažinimas
Būtina ne tik tobulinti įstatymus, bet ir griežtai reikalauti jų laikytis, stabdyti socialinio blogio plitimą, sutramdyti narkotikų platinimo, prostitucijos, pedofilijos, azartinių lošimų ir panašius juoduosius verslus, ALKOHOLIO bei tabako REKLAMAVIMĄ
14. Sveikatos apsauga
Lietuvos gyventojų vidutinės gyvenimo trukmės, sergamumo ir mirtingumo rodikliai rodo prastą visuomenės sveikatos būklę. Ją įtakoja gyventojų senėjimo, žalingo gyvenimo būdo ir kiti socialiniai veiksniai, tokie kaip narkotikų, alkoholio vartojimo ir rūkymo paplitimas, smurtas ir kitoks neatsakingas elgesys, taip pat sveikatai grėsmę keliantys neteisingos mitybos, nesaugios gyvenamosios ir darbo aplinkos veiksniai.

VEIKLA:
Atšauktas  alkoholio reklamos/melo draudimas  tai įgyvendino niekas kitas kaip "konservatoriai" su jaunąja vedle Agne Bilotaite prieš akį (nuoroda į įstatymą).  Agnes paklausus, kodėl ji taip padarė, ji tegalėjo atsakyti, kad yra užpulta ... bet jei užpuolė ar nereikėtu apie tai pranešti teisėsaugai ir visuomenei? 


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą

...